بازرگانی جی اس ام سورس با بیش از شانزده سال سابقه درخصوص تعمیرات تخصصی سخت افزار و نرم افزار موبایل و با استفاده از متدهای آموزشی به روز دنیا توانسته است نیروهای کار بسیاری را راهی باز کار پردرآمد موبایل سازد. تقریبا تمامی کارآموزان با کمک این دوره های آموزشی توانسته اند کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند و به درآمد مالی مناسبی نایل گردند. دلیل این امر در ویژگیهای منحصر به فردی است که در بطن شیوه ی آموزشی و مهارت آموزی بازرگانی جی اس ام سورس نهفته است که باعث شده این مجموعه از تمامی مراکز آموزشی دیگر متمایز گردد. برخی از این ویژگی های متمایز به شرح زیر می باشد:

اول - آموزش در یک محیط کارگاهی و عملیاتی

در بازرگانی جی اس ام سورس کارآموز در مرکز بازار موبایل (خیابان جمهوری) و در محیطی که کار تخصصی خدمات و تعمیرات موبایل صورت می گیرد، آموزش می بیند که این امر مزیتهای بسیاری را برای او به همراه دارد. برخی از این مزایا به شرح زیر می باشد:

الف - از آنجا که موبایلهای تعمیری مشتریان در حضور کارآموز تعمیر می گردد او تقریبا با همه اشکالات و معایب موجود در انواع گوشیها از آیفون گرفته تا شیائومی، سونی، سامسونگ، هوآوی، ال جی، نوکیا و... آشنا می شود.

ب - آموزش براساس نیاز مستقیم بازار وعیب یابی و رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ای صورت می گیرد که  کاربران و دارندگان موبایل با آن مواجه می شوند و کارآموز نیازی به وقت گذاشتن برای اصول تئوری بی فایده و مدرسه ای ندارد.

ج - کارآموز نحوه عیب یابی و رفع مشکلات گوشیها را به صورت سیستماتیک، مدرن و منعطف و یا اصطلاحا دینامیک می آموزد تا بتواند در آینده و با پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری موبایلها هم قادر باشد دانش و مهارت خودش را به روز سازد. این در حالی است که اغلب آموزشگاه های دیگر محتواهای آموزشی خود را بر پایه ی اصول ثابت و از پیش تدوین شده و غیر منعطف یا اصطلاحا استاتیک به کارآموزان ارائه می دهند. آموزشهای قابل انقضایی که با پیشرفت و توسعه نرم افزاری و سخت افزاری و آمدن برندهای جدید متاسفانه از کار می افتند و دیگر بدون فایده خواهند شد. 

د - کارآموز در کنار آموزش تخصصی تعمیرات موبایل، نحوه برقراری ارتباط با مشتریان و تکنیکهای متقاعد سازی برای گرفتن کار تعمیراتی شان را نیز می آموزد و می تواند از این دانش در جهت شکوفایی کسب و کار آینده خود استفاده نماید.

ه - از آنجا که در محیط کارگاهی و آموزشی جی اس ام سورس تعمیرکاران متخصص و فروشندگان و واردکنندگان و تامین کنندگان قطعات موبایل در رفت و آمد هستند شرایط بسیار مناسبی برای کارآموز مهیاست تا با بزرگان کسب و کار خودش از نزدیک آشنا  شود و با آنها ارتباط سازنده برقرار کند.  

دوم - تامین کلیه قطعات و لوازم مورد نیاز تعمیرات موبایل برای کارآموزان

از آنجا که بازرگانی جی اس ام سورس واردکننده مستقیم و بی واسطه قطعات و لوازم و ابزار آلات تخصصی تعمیرات موبایل می باشد، قادر است کلیه نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری کارآموزان خود را با کمترین قیمت موجود در بازار تامین نماید و تمامی امکانات لازم آنها را در اختیارشان قرار دهد.

سوم - ارائه راهنمایی و مشاوره های دقیق به کارآموز برای اینکه بتواند کسب و کار موبایل خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی و اداره نماید

بسیاری از کسب و کارها به این دلیل شکست می خورند که افراد، علی رغم برخورداری از تخصص، بازار کار را نمی شناسند و به همین دلیل در زمان راه اندازی کسب و کارشان رعایت نکات مهمی را از قلم می اندازند که بعدها کار دستشان می دهد. ما در بازرگانی جی اس ام سورس در کنار دادن تخصص به کارآموزان، دانش کارآفرینی و کارفرمایی و نیز هنر کارگرفتن از مشتری را هم می آموزیم تا با کمک این تعالیم بتوانند با موفقیت، کسب و کارشان را راه اندازی و آن را اداره نمایند.

چهارم - ارائه پشتیبانی و همراهی یک ساله با کارآموز

قطعا کارآموز بعد از راه اندازی کسب و کارش با مسائل و مشکلات و معایبی از قبل پیش بینی نشده مواجه می شود که برای حل آنها نیاز به راهنمایی و مشاوره و آموزش دوباره دارد. ما در بازرگارنی جی اس ام سورس تا یکسال با کارآموز همراه خواهیم بود و او می تواند هر جا که نیاز به راهنمایی داشت با استاد خود به صورت تلفنی یا حضوری ارتباط برقرار کند و نسبت به حل مسئله خود راهنمایی و مشاوره های لازم را دریافت نماید.

پنجم - آموزش به صورت کاملا خصوصی

کارآموز در زمان آموزش به تنهایی و خصوصی کنار میز کار استاد خود می نشیند و استاد در حین انجام تعمیر گوشی های مشتریان، آموزش خود را به صورت کاملا عملی ارائه می دهد